PŘIHLÁŠKA
Není důležité na jakém kole, či v jakém dresu přijedete, jde o to, jestli s námi pojedete...

Seznam přihlášených

Přihlášení na trasu A

Jméno Tým Startovné Ročník
1 VINKLÁREK Petr Bike triatlon Morkovice Nezaplaceno 1984
2 (MRÁZKOVÁ) NOVOTNÁ Zuzana Nezaplaceno 1986
3 BALCAREK Pavel Nezaplaceno 1976
4 BARBOŘÍKOVÁ Romana Nezaplaceno 1982
5 BEDNAŘÍK Pavel CT Hvozdná Nezaplaceno 1968
6 BEDNAŘÍKOVÁ Jana AMENITY- EXTREM SPORT TEAM Nezaplaceno 1988
7 BENEŠ Jan ČMI Kroměříž Uhrazeno 1993
8 BENEŠ martin Agrio Uhrazeno 1978
9 BIČAN Milan RTS Brno Nezaplaceno 1973
10 BRÁZDIL Petr Bajk tým Přílepy Nezaplaceno 1973
11 BRÁZDIL Zdeněk Rexite zambikos Zlín Uhrazeno 1973
12 BUČO Martin Nezaplaceno 1981
13 BURY Vladislav Nezaplaceno 1953
14 CEDIDLO Petr DOJEDU!!! Uhrazeno 1981
15 ČABLA Jiří Uhrazeno 1979
16 ČABLA Marek Uhrazeno 1973
17 DOLEŽELOVÁ Jitka Nezaplaceno 1966
18 DOŠEK František Holešov Uhrazeno 1951
19 DOŠEK Michael Nestlé Nezaplaceno 1994
20 DROZDEK Tomáš PESaVLK Uhrazeno 1974
21 DUBOVECKÝ Andrej BIKE TEAM SAZOVICE Nezaplaceno 1986
22 DUDÁŠ Roman Nestle Nezaplaceno 1996
23 FEHÉR Jaroslav Nezaplaceno 1994
24 FILIP Milan Nový svět Nezaplaceno 2000
25 FIODOR Jaroslav Slečinky Napajedla Nezaplaceno 1984
26 FOLTÝN Miroslav Hovorany Nezaplaceno 1983
27 FORMÁNEK Adam ČS Junior MTB Team Uhrazeno 1999
28 FORMÁNEK Petr TUFO CykloZákladna Otrokovice Uhrazeno 1958
29 GEREK Tomas Zlin Uhrazeno 1983
30 HAFERA Stanislav Bike Bělá Nezaplaceno 1983
31 HAJDA Jiří BATA Kojetin Nezaplaceno 1968
32 HAJDA Pavel BATA Kojetín Uhrazeno 1972
33 HANOUSEK Dušan Otrokovice Nezaplaceno 1969
34 HANOUSEK Dušan Otrokovice Nezaplaceno 1969
35 HAVRÁNEK Pavel Uhrazeno 1991
36 HLAVA Miroslav PEMICO - vrata Nezaplaceno 1973
37 HOLOTÍK Jindřich Tajfun-Team Uhrazeno 1965
38 HOLOTÍK Jiří Tajfun-Team Uhrazeno 1992
39 HORVÁTH Zsolt Nezaplaceno 1974
40 HOUŠŤ Miroslav Nezaplaceno 1975
41 CHOVANEC Filip CYKLOSPORT CHROPYNĚ Nezaplaceno 1993
42 JABLONICKÝ Lukáš Fotbalisti z Halenkovic Uhrazeno 1997
43 JANOŠ Rudy OD Morava Uhrazeno 1971
44 JANSA Michal Nezaplaceno 1977
45 JARKOVSKÝ Jaroslav BT Tygři Holešov Nezaplaceno 1968
46 JOKLÍK Pavel Uhrazeno 1978
47 JURÁŇ Michal Cykloservis Tišnov Nezaplaceno 1968
48 JURČÍK Radek Zambicos Nezaplaceno 2001
49 KANTOR František Šaman bike Brno Nezaplaceno 1957
50 KARLÍK Pavel Nezaplaceno 1993
51 KELÍŠEK Tomáš Nezaplaceno 1977
52 KIRCHNER Jakub Nezaplaceno 1992
53 KLEMENT Jiří DRESSME.CZ Uhrazeno 1988
54 KOCMÁNEK Ladislav Relax Brno Uhrazeno 1990
55 KOHÚT Miroslav Nezaplaceno 1954
56 KOLOMAZNÍK Miroslav OD Morava Holešov Uhrazeno 1963
57 KONRÁDY Marián Zlín Uhrazeno 1980
58 KRČMA Michal OD MORAVA Holešov Nezaplaceno 1988
59 KREJČÍ Petr Ptačina Nezaplaceno 1954
60 KROPÁČEK Jan Slečinky Napajedla Uhrazeno 1983
61 KRSIČKA Roman Nezaplaceno 1989
62 KŘÍŽEK Jakub Uhrazeno 1988
63 KUTŇÁK Ota TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM Uhrazeno 1956
64 KYRYCH Vladimír Nezaplaceno 1977
65 LINKA Lukáš Uhrazeno 1985
66 LORENC Jiří Uhrazeno 1974
67 LOUN Jakub MTB Hašloun Uhrazeno 1988
68 MACHARÁČEK Zdeněk Rexite-Zambicos Nezaplaceno 1972
69 MATOUŠEK Martin GIANT Pitrsbikesteam Nezaplaceno 1974
70 MĚCHURA Jiří Příště Už Nepojedu Kolo Tým Nezaplaceno 1973
71 MĚCHURA Roman Příště Už Nepojedu Kolo Tým Nezaplaceno 1972
72 MENŠÍK Jan Kroměřížské bajker Nezaplaceno 1977
73 MĚŘIL Jaromír Bike Team Sazovice Nezaplaceno 1977
74 MÉSL Roman Fištróni Uhrazeno 1981
75 MICHNA Roman RTS Brno Uhrazeno 1974
76 MIKULÁŠTÍK Petr Bike team POLICE Nezaplaceno 1981
77 MIKULČÍK Petr Nezaplaceno 1986
78 MILAR David Nezaplaceno 1976
79 MINICH Marek Nestle Nezaplaceno 1996
80 MIŠEJE Ivan Nestlé Nezaplaceno 1979
81 MIŠUREC Zbyněk Uhrazeno 1974
82 NERADIL Josef Roštění Nezaplaceno 1953
83 NERADIL Tomáš Cykloteam MXM Hulín Nezaplaceno 1974
84 NERADIL Vojtěch TUFO CZ Otrokovice Nezaplaceno 2001
85 NETUŠIL Marek MALVAS bike Nezaplaceno 1973
86 OCELKA Vojtěch SALTIC Climbing and trekking Nezaplaceno 1959
87 ONDREJOVIČ Peter Nestle Nezaplaceno 1981
88 OSTRČIL Tomáš AD Tteam Nezaplaceno 1975
89 OVESNÝ Pavel ZVONEK SPORT Valašské Klobouky Nezaplaceno 1975
90 PISKA Filip Sportbar Baďa Lobodice Uhrazeno 1983
91 PODOLA Dominik 4Ever Cyklo Bulis Nezaplaceno 1999
92 POLÁŠEK Dominik Fotbalisti z Halenkovic Uhrazeno 1997
93 POLÁŠEK Jan Uhrazeno 1989
94 PONÍŽIL Radek Nestlé Nezaplaceno 1981
95 POSPÍŠILÍK Lukáš Luko - šlapetotým Nezaplaceno 1981
96 PROVAZNÍK Bohumil Nezaplaceno 1966
97 PŘIKRYL Jindřich Alltraining.cz Uhrazeno 1976
98 PUMPRLA Libor Truhlarstvi pumprla Nezaplaceno 1975
99 ROMAŇÁK Jan Nezaplaceno 1992
100 RÓŽA Jaromír Nestle Nezaplaceno 1988
101 SEDLÁŘ Zbyněk Nezaplaceno 1977
102 SMAHEL Jakub 4fun Uhrazeno 1995
103 SMÉKAL Karel Uhrazeno 1985
104 SNÁŠEL Dan Uhrazeno 1969
105 SOLAR Peter Nestle Nezaplaceno 1977
106 SONNTAG Robert Všetulské bajk tým Uhrazeno 1973
107 SOUSEDÍK Marek STRAVA - Life behind bars Nezaplaceno 1980
108 SPÁČIL Leopold NOVATOP LAPIERRE/Letovice Nezaplaceno 1959
109 SUCHÁNEK Robert 3xJ Nezaplaceno 1976
110 SVOBODA Roman X-TRAIL-RychloHrad Uhrazeno 1973
111 SÝKORA Karel Sykora running Uhrazeno 1967
112 SÝKORA Karel ČS junior MTB team Uhrazeno 1999
113 SÝKORA Vlastimil Uhrazeno 1974
114 SYNEK Radomír Nezaplaceno 1963
115 SYNEK Radomír Nezaplaceno 2017
116 ŠEBÍKOVÁ Soňa Brno 12 Nezaplaceno 1980
117 ŠEDA Pavel Nezaplaceno 1984
118 ŠESTÁK Radek Uhrazeno 1980
119 ŠEVČÁK Karel TÜV SÜD Rusava bike team Uhrazeno 1970
120 ŠEVČÍK David Lowellpro Racing Team Nezaplaceno 1974
121 ŠIMARA Petr Bike team u Klimešu Nezaplaceno 1977
122 ŠOT Michal Nezaplaceno 1988
123 ŠRÁMEK Jiří Author Uhrazeno 1970
124 ŠRÁMEK René Movistar Uhrazeno 1996
125 ŠTĚPÁN Jaromír Nezaplaceno 1978
126 ŠTEVANKA Ladislav Brno Nezaplaceno 1981
127 ŠUBA Benedikt Nezaplaceno 1997
128 ŠVEC Pavol Nestle Nezaplaceno 1984
129 ŠVRČINA Antonín Nezaplaceno 1987
130 TICHÁNEK JOSEF AVION BIG BAND Uhrazeno 1977
131 TOČEK Robert CK Salaš Nezaplaceno 1977
132 TOMEČEK Petr RBT SLIMÁCI Uhrazeno 1971
133 TOPOLSKÝ Radek NemažeNejede Nezaplaceno 1973
134 TRUBELÍK Milan Uhrazeno 1974
135 ÚŠELOVÁ Eva Uhrazeno 1989
136 VÁCLAVEK Lukáš GHOST Team Nezaplaceno 1991
137 VÁCLAVÍK Karel Nezaplaceno 1955
138 VÁCLAVÍK miloslav ssj hranice Nezaplaceno 1960
139 VACULÍK Michal Uhrazeno 1977
140 VARHANÍČEK Lukáš Kroměřížské bajker Uhrazeno 1990
141 VEČEŘ Michal Nezaplaceno 1984
142 VESELÝ Petr MTB Pro-sténal Vévoda Team Uhrazeno 1986
143 VOZNICA Milan CYKLO ŽOPY Uhrazeno 1967
144 VRTĚL Robert Tajmac-ZPS Nezaplaceno 1975
145 VYKOUKAL Petr Bike team Píchači Nezaplaceno 1971
146 VYSLOUŽIL Jan NightMares Uhrazeno 1981
147 WINKLER Petr HOBYK Nezaplaceno 1966
148 ZERÁKOVÁ Helen Tišnov Bikers Uhrazeno 1958
149 ZMEŠKAL Robert Nezaplaceno 1970
150 ZRNÍK Jiří Bike team Píchači Uhrazeno 1976

Přihlášení na trasu B

Jméno Tým Startovné Ročník
1 BLAHO Marek Velosvet cycling team Prievidza Nezaplaceno 2000
2 BRÁZDIL Jakub Specialized-Grafobal Nezaplaceno 2002
3 GEBAUER Jiří Otrokovice Nezaplaceno 1946
4 GROSS Samuel Velosvet Prievidza Nezaplaceno 2000
5 GURTLER Branislav NESTLE Nezaplaceno 1979
6 HANÁK Vojtěch Specialized-Grafobal Uhrazeno 2002
7 HAŠLOVÁ Veronika MTB Hašloun Uhrazeno 1993
8 HLAVA Tomáš 4EVER CykloBulis Nezaplaceno 2002
9 HORVÁTH Aron BikeZone Gödöllő Nezaplaceno 2003
10 HRÁČEK Jiří Nezaplaceno 1959
11 CHOLASTA Petr Nezaplaceno 1972
12 JAKUBČEK Ján Nestle Nezaplaceno 1983
13 KADLČÁK Richard AMENITY-EXTREM SPORT TEAM Nezaplaceno 1975
14 KOLÁŘ pavel drásal team holešov Nezaplaceno 1953
15 KONÍČEK Milan BikeBeer Přerov Uhrazeno 1982
16 KOVACSI Karol Nestle Nezaplaceno 1976
17 MAČÁK Rudolf Lukoveček Uhrazeno 1954
18 MATONOHA Petr Nezaplaceno 1991
19 MINÁŘ Daniel Nezaplaceno 1978
20 SRNEC Jozef Nestle Nezaplaceno 1984
21 SÝKORA Pavel Batman Bike Team Nezaplaceno 1975
22 SÝKOROVÁ Jitka Batman Bike Team Nezaplaceno 1975
23 TALÍK Petr Nezaplaceno 2017
Toaletní papír | Reklama, tisk a grafické návrhy | Grafika, internet, vyhledávače | Swarovski šperky, Swarovski zapalovače | Jízda na koních a vyjížďky do přírody | Obuv Merrell | Swarovski šperky | Ubrusy a bytový textil Polášek | Zrcátka swarovski | Prodávej šperky | Spodní prádlo Frox | Renovace dveří a zárubní | Ubrousky,toaletní papír Jumbo, papírové ručníky, ochranné hrany, BM plus | Práce a přivýdělek na doma