PŘIHLÁŠKA
Není důležité na jakém kole, či v jakém dresu přijedete, jde o to, jestli s námi pojedete...

Seznam přihlášených

Přihlášení na trasu A

Jméno Tým Startovné Ročník
1 VINKLÁREK Petr Bike triatlon Morkovice Nezaplaceno 1984
2 (MRÁZKOVÁ) NOVOTNÁ Zuzana Nezaplaceno 1986
3 ADAMÍK Lukáš KORYČANY BIKERS Uhrazeno 1982
4 ADZIMA Daniel Uhrazeno 1972
5 BABAYAN Vladimir Uhrazeno 1985
6 BABIÁNEK Milan MiKo Cycles Přerov Nezaplaceno 1963
7 BAČUVČÍK Radim Uhrazeno 1975
8 BALCAREK Pavel Uhrazeno 1976
9 BARBOŘÍKOVÁ Romana Uhrazeno 1982
10 BARFUS Miroslav CYKLO ŽOPY Uhrazeno 1958
11 BÁRTEK David KELLYS BIKERANCH TEAM Uhrazeno 1998
12 BEDNAŘÍK Pavel CT Hvozdná Uhrazeno 1968
13 BEDNAŘÍKOVÁ Jana AMENITY- EXTREM SPORT TEAM Uhrazeno 1988
14 BENEŠ Jan ČMI Kroměříž Uhrazeno 1991
15 BENEŠ martin Agrio Uhrazeno 1978
16 BERÁNKOVÁ Hana Uhrazeno 1978
17 BEZDĚK Lukáš Deathstones Bikes Uhrazeno 1979
18 BIČAN Milan RTS Brno Uhrazeno 1973
19 BIČAN Tomáš Uhrazeno 1992
20 BILIK Jan TJG Uhrazeno 1976
21 BLAHA Aleš TOSHULIN Uhrazeno 1972
22 BRAVENEC Libor Continental VFC Nezaplaceno 1965
23 BRÁZDIL Zdeněk Rexite zambikos Zlín Uhrazeno 1973
24 BRYKS jan olomouc Nezaplaceno 1970
25 BRYKS Petr Nezaplaceno 1972
26 BŘEŇ Jan Squash Viktoria Brno Nezaplaceno 1984
27 BŘEZINA Petr QUICK-STEP Uhrazeno 1962
28 BUCŇÁK Ondřej BIKE TRIATLON MORKOVICE Uhrazeno 1991
29 BUČEK Petr NOVATOP-LAPIERRE Uhrazeno 1968
30 BUČO Martin Uhrazeno 1981
31 BURGET Miloslav 1.MtB Opatovice Uhrazeno 1961
32 BURŠA Milan Chvalčov Uhrazeno 1987
33 BURY Vladislav Uhrazeno 1953
34 BURZA Ladislav Uhrazeno 1966
35 CABLÍK Martin IMCENG Uhrazeno 1967
36 CATTANEO JOHNNY WILIER-FORCE Uhrazeno 1981
37 CEDIDLO Petr DOJEDU!!! Uhrazeno 1981
38 ČABLA Jiří Uhrazeno 1979
39 ČABLA Marek Uhrazeno 1973
40 ČEPICA Jaroslav Špica team Dřevohostice Uhrazeno 1956
41 ČERNOHORSKÝ David CASTELLI HC BIKE Zlin Nezaplaceno 1993
42 ČERVENKA Tomáš Bikerespect.com Nezaplaceno 1984
43 ČIŽMÁŘ Jan CASTELLI HC BIKE Zlín Uhrazeno 1977
44 ČTVRTLÍK Jaroslav Kolex Valašské Klobouky Uhrazeno 1972
45 DALECKÝ Jiří Bike team Sazovice Uhrazeno 1974
46 DAREBNÍK Libor Angello Pizza Cycling Uhrazeno 1981
47 DEBERTOLIS MASSIMO WILIER-FORCE Uhrazeno 1975
48 DIRBÁK Martin ELEM bike Zlín (ZLPK) Uhrazeno 1999
49 DIRBÁK Robert ELEM bike Zlín Uhrazeno 1968
50 DOBIAŠ Pavol DEMA Senica Nezaplaceno 1984
51 DOČKAL Radek Uhrazeno 1982
52 DOHNAL Aleš Uhrazeno 1984
53 DOLEŽAL David Uhrazeno 1997
54 DOLEŽEL Zdeněk Nestle Uhrazeno 1956
55 DOLEŽELOVÁ Irena bon pari Uhrazeno 1961
56 DOLEŽELOVÁ Jitka Uhrazeno 1966
57 DORŇÁK David Uhrazeno 1972
58 DOSTALÍK Miroslav TOSHULIN Nezaplaceno 1961
59 DOŠEK František Holešov Uhrazeno 1951
60 DOŠEK Michael Nestlé Nezaplaceno 1994
61 DOVRTĚL Zdeněk CYKLO ŽOPY Uhrazeno 1963
62 DROZDEK Tomáš PESaVLK Uhrazeno 1974
63 DUBOVECKÝ Andrej BIKE TEAM SAZOVICE Uhrazeno 1986
64 DUBSKÝ Michal QUICK-STEP Uhrazeno 1981
65 DUDÁŠ Roman Nestle Uhrazeno 1996
66 DUSÍK Martin Riding Bull Holešov Uhrazeno 1974
67 DVOŘÁK Milan QUICK-STEP Uhrazeno 1977
68 DVOULETÝ Vladimír Kupkolo SRNCI Uhrazeno 1942
69 EICHNER Tomáš Bajker.eu Uhrazeno 1967
70 ETHELL Andrew Nestlé Zora Uhrazeno 1967
71 FAJSTL Antonín Nestlé Zora Uhrazeno 1980
72 FEHÉR Jaroslav Uhrazeno 1994
73 FIEDLER Michal QUICK-STEP Uhrazeno 1974
74 FILIP Milan Nový svět Uhrazeno 2000
75 FILÍPEK Pavel Uhrazeno 1980
76 FIODOR Jaroslav Slečinky Napajedla Uhrazeno 1984
77 FOJT Milič CYKLOSPORT CHROPYNĚ Uhrazeno 1972
78 FOJTŮ jaroslav Uhrazeno 1957
79 FOLTÝN Miroslav Hovorany Uhrazeno 1983
80 FORET Daniel HELLANGIS Uhrazeno 2001
81 FORET Vladimír HELLANGIS Uhrazeno 1969
82 FORMÁNEK Adam ČS Junior MTB Team Uhrazeno 1999
83 FORMÁNEK Martin HELLANGIS Uhrazeno 1993
84 FORMÁNEK Petr TUFO CykloZákladna Otrokovice Uhrazeno 1958
85 FRIDRICH Ladislav Nezaplaceno 1964
86 FUCHS Vladimír Uhrazeno 1954
87 GARGULÁK Vladimír Vokurka a Jitrnice Uhrazeno 1976
88 GEREK Tomas Zlin Uhrazeno 1983
89 GERYK Jan Zambicos Rexite Uhrazeno 1975
90 GREGOR Stanislav Uhrazeno 1976
91 GRYGAR Miroslav Bike Team Jedová Uhrazeno 1975
92 HABÁŇ Ondřej CK Salaš Nezaplaceno 1980
93 HÁBLOVÁ Alena CK SALAŠ Uhrazeno 1995
94 HADÁMEK Aleš Babylonbike Uhrazeno 1974
95 HADÁMEK Pavel Babylonbike Uhrazeno 1971
96 HAFERA Stanislav Bike Bělá Uhrazeno 1983
97 HAJDA Jiří BATA Kojetin Uhrazeno 1968
98 HAJDA Pavel BATA Kojetín Uhrazeno 1972
99 HÁJEK Josef Uhrazeno 1980
100 HÁJEK Pavel Lukov Uhrazeno 1983
101 HANÁK Kamil QUICK-STEP Uhrazeno 1984
102 HAVLÍČEK Milan HELLANGIS Uhrazeno 1969
103 HAVLÍČEK Vratislav QUICK-STEP Uhrazeno 1974
104 HAVRÁNEK Pavel Uhrazeno 1991
105 HEGEGY Jiří Uhrazeno 1966
106 HELIS Jan HELLANGIS Uhrazeno 1994
107 HELIS Ladislav HELLANGIS Uhrazeno 1964
108 HELIS Luděk HELLANGIS Uhrazeno 1972
109 HELISOVÁ Veronika HELLANGIS Uhrazeno 1994
110 HELLER Břetislav QUICK-STEP Uhrazeno 2000
111 HLAVA Miroslav PEMICO - vrata Uhrazeno 1973
112 HLAVÁČ David Myšárna Uhrazeno 1980
113 HLAVICA Patrik SKP Zlín Uhrazeno 1979
114 HOLČÍK PETR VRCHAŘ Uhrazeno 1965
115 HOLEC Radek CEMEX bike team Uhrazeno 1974
116 HOLEMY Martin Partyzan Skalicka Uhrazeno 1972
117 HOLOTÍK Jindřich Tajfun-Team Uhrazeno 1965
118 HOLOTÍK Jiří Tajfun-Team Uhrazeno 1992
119 HOLUBEC Zdeněk Bike Triatlon Morkovice Uhrazeno 1975
120 HOLZNEROVÁ Petra ZVONEK SPORT Valašské KLobouky Uhrazeno 1972
121 HORÁK David Přerov Uhrazeno 1993
122 HORVÁTH Zsolt Uhrazeno 1974
123 HORYNA Zdeněk QUICK-STEP Uhrazeno 1965
124 HOŘÁK Martin QUICK-STEP Uhrazeno 1973
125 HOUŠŤ Miroslav Uhrazeno 1975
126 HROCH Zbyněk SPEDOS TEAM Uhrazeno 1966
127 HRTOŇ Aleš Klub nesoutěživých Uhrazeno 1967
128 HRUŠKA RADIM NANY BIKE ZLÍN Uhrazeno 1975
129 HÝBL Radim VRV Team Uhrazeno 2000
130 HYNEČEK Michal Synerga bike team Uhrazeno 1987
131 CHOLEČEK Olda FORCE KCK ZLÍN Nezaplaceno 1979
132 CHOLEČEK jiri continental sport team Nezaplaceno 1979
133 CHOVANEC Filip CYKLOSPORT CHROPYNĚ Nezaplaceno 1993
134 JABLONICKÝ Lukáš Fotbalisti z Halenkovic Uhrazeno 1997
135 JAKUB HELIS Luděk Helis HELLANGIS Uhrazeno 1996
136 JAMBOR Michal QUICK-STEP Uhrazeno 1983
137 JANOŠ Rudy OD Morava Uhrazeno 1971
138 JANSA Michal Nezaplaceno 1977
139 JARKOVSKÝ +FUX Jaroslav +jakub BT Tygři Holešov Uhrazeno 1968
140 JASENSKÝ Dominik Uhrazeno 1996
141 JAVŮREK Martin AMENITY - EXTREM SPORT TEAM Uhrazeno 1989
142 JELÍNEK Jaroslav QUICK-STEP Uhrazeno 1965
143 JEVÍK Peter Dobrč bikers Uhrazeno 1979
144 JEŽÍK Jakub Uhrazeno 1973
145 JIROUT Aleš QUICK-STEP Uhrazeno 1976
146 JOHN MARTIN OLOMOUC Uhrazeno 1968
147 JOHN zdenek Olomouc - Lošov Uhrazeno 1965
148 JOKLÍK Pavel Uhrazeno 1978
149 JUHÁS Jiří Uhrazeno 1977
150 JURÁŇ Tomáš Štaiger sprinter Uhrazeno 1976
151 JURÁŇ Michal Cykloservis Tišnov Uhrazeno 1968
152 JURÁSEK Martin Uhrazeno 1973
153 JURČA Filip Uhrazeno 1992
154 JURČA Pavel Slavia Napajedla MTB Uhrazeno 1965
155 JURČÍK Lukáš Dobrč bikers Uhrazeno 1975
156 JURČÍK Pavel Zapro Nezaplaceno 1965
157 JURČÍK Radek Zambicos Uhrazeno 2001
158 JUREČEK Jiří Opava Nezaplaceno 1986
159 JURTÍK Radovan Uhrazeno 1988
160 JUŘICA Libor TJ Sokol Chomýž Uhrazeno 1990
161 KAĎŮREK Tomáš TOMYTRUHLARSTVI Uhrazeno 1979
162 KALÍKOVÁ Šárka Uhrazeno 1978
163 KANTOR František Šaman bike Brno Uhrazeno 1957
164 KARAFFA Marek Uhrazeno 1977
165 KARAS Josef Uhrazeno 1997
166 KARKOŠKA Jan Zlín Uhrazeno 1983
167 KARLÍK Pavel Uhrazeno 1993
168 KAROL Marek TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM Uhrazeno 1977
169 KARSCH Dominik 4EVER Cyklo Bulis Team Nezaplaceno 1998
170 KAŠŠA Ladislav Zvonek sport Valašské Klobouky Uhrazeno 1970
171 KELÍŠEK Tomáš Uhrazeno 1977
172 KIRCHNER Jakub Uhrazeno 1992
173 KLÁR Martin CYKLOSPORT CHROPYNĚ Uhrazeno 1986
174 KNOFLÍČEK Jiří KNF BIKE CLUB Uhrazeno 1962
175 KOBLIHA Ondřej WWW.ZLINSKA50.CZ Uhrazeno 1986
176 KOCMÁNEK Ladislav Relax Brno Uhrazeno 1990
177 KOHÚT Miroslav Uhrazeno 1954
178 KOL0MAZNÍK Ladislav CK Salaš Uhrazeno 1983
179 KOLÁŘ Jan Manobike Uhrazeno 1989
180 KOLÁŘ Zdeněk Manobike Uhrazeno 1986
181 KOLDA Dušan Worek Team Uhrazeno 1974
182 KOLMAČKA leoš Uhrazeno 1963
183 KOLOMAZNÍK Miroslav OD Morava Holešov Uhrazeno 1963
184 KONEČNÝ Martin FLeK Uhrazeno 1979
185 KONEČNÝ Martin Osmek team Uhrazeno 1988
186 KONEČNÝ Miroslav Míškovice Uhrazeno 1982
187 KONEČNÝ Radek Fryšták Uhrazeno 1977
188 KONRÁDY Marián Zlín Uhrazeno 1980
189 KONVIČNÝ Jaroslav SPEDOS TEAM Uhrazeno 1957
190 KOPEČEK Vladan BIKE TEAM SAZOVICE Nezaplaceno 1979
191 KOPEČNÝ Petr Uhrazeno 1982
192 KOPYTKO Michal KEPORKAK!!! Uhrazeno 1996
193 KORÁB Pavel Mtb Ivaň Uhrazeno 1966
194 KOTAS František CYKLO ŽOPY Uhrazeno 1971
195 KOVÁŘ Marek RBT Slimáci Uhrazeno 1970
196 KOVÁŘ Martin RBT Slimáci Uhrazeno 2000
197 KRAJDL Jiří Brno Uhrazeno 1984
198 KRČMA Michal OD MORAVA Holešov Uhrazeno 1988
199 KREJČÍ Petr Uhrazeno 1976
200 KREJČÍ Petr Ptačina Uhrazeno 1954
201 KREJČÍŘ Marek Bike Triatlon Morkovice Uhrazeno 1985
202 KRESTA Marek Uhrazeno 1990
203 KROČA Michal Uhrazeno 1981
204 KROPÁČEK Jan Slečinky Napajedla Uhrazeno 1983
205 KRSIČKA Roman Nezaplaceno 1989
206 KRUPA Lubomír Lubíci Uhrazeno 1961
207 KŘIVÁNEK Tomáš Cyklosport Unite Uhrazeno 1994
208 KŘÍŽEK Jakub Uhrazeno 1988
209 KUBÁLEK Ondřej QUICK-STEP Uhrazeno 2000
210 KUČERA Ivo FORCE KCK ZLÍN Uhrazeno 1978
211 KUČNÁ Svatava 4EVER Cyklo Bulis Uhrazeno 1995
212 KUKLA Radoslav LUKO šlapeto tým Uhrazeno 1976
213 KUŠNÍR Ondřej BIKE SPORT servis Opava Uhrazeno 1999
214 KUTŇÁK Ota TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM Uhrazeno 1956
215 KUTNÝ Branislav QUICK-STEP Uhrazeno 1975
216 KYNCL Karel Osmek team Uhrazeno 1978
217 KYRYCH Vladimír Uhrazeno 1977
218 LÁZNIČKA Robert IMC Eng Zlin Uhrazeno 1963
219 LHOTSKÝ Petr SK Louky Uhrazeno 1960
220 LICHTIG Martin QUICK-STEP Uhrazeno 1981
221 LINDNER Roman Uhrazeno 1984
222 LINKA Lukáš Uhrazeno 1985
223 LIŠKA Ladislav Uhrazeno 1969
224 LORENC Jiří Uhrazeno 1974
225 LOUN Jakub MTB Hašloun Uhrazeno 1988
226 LUČAN Jan Uhrazeno 1953
227 LUKAŠÍK Petr Uhrazeno 1961
228 LYSÝ Rostislav Team Uhrazeno 1955
229 MACEKOVÁ Kateřina HELLANGIS Uhrazeno 1987
230 MÁČALA Jakub Uhrazeno 1980
231 MACHALA Petr HK Bystřice pod Hostýnem Uhrazeno 1970
232 MACHÁŇOVÁ Sabina Bike Centrum Olomouc Uhrazeno 1992
233 MACHARÁČEK Zdeněk Rexite-Zambicos Uhrazeno 1972
234 MACHATÝ Tomáš QUICK-STEP Uhrazeno 1982
235 MAJERSKÝ Roman MS Hradislo Uhrazeno 1972
236 MAKOVICKÝ Martin Eagl-sc, Jednotka orel Zlín Uhrazeno 1981
237 MÁLEK Tomáš KEPORKAK!!! Uhrazeno 1997
238 MANIŠ Martin superior racing Uhrazeno 1990
239 MANIŠ Miloslav Pletárna Duda Holešov Uhrazeno 1964
240 MAREK Jaroslav QUICK-STEP Uhrazeno 1976
241 MATONOHA Petr Nezaplaceno 1991
242 MATOUŠEK Martin GIANT Pitrsbikesteam Uhrazeno 1974
243 MĚCHURA Jiří Příště Už Nepojedu Kolo Tým Uhrazeno 1973
244 MĚCHURA Roman Příště Už Nepojedu Kolo Tým Uhrazeno 1972
245 MENŠÍK Jan Kroměřížské bajker Uhrazeno 1977
246 MĚŘIL Jaromír Bike Team Sazovice Uhrazeno 1977
247 MĚŘÍNSKÝ Zdeněk Uhrazeno 1981
248 MÉSL Roman Fištróni Uhrazeno 1981
249 MEZIHORÁK roman Uhrazeno 1964
250 MICHNA Roman RTS Brno Uhrazeno 1974
251 MIKLÍK Pavel Bike Team Sazovice Uhrazeno 1952
252 MIKLÍK Pavel BIKE TEAM SAZOVICE Uhrazeno 1976
253 MIKLÍK Roman Uhrazeno 1991
254 MIKULÁŠTÍK Petr Bike team POLICE Uhrazeno 1981
255 MIKULČÍK Petr Uhrazeno 1986
256 MIKULÍK Jaroslav Zlín Uhrazeno 1965
257 MILAR David Uhrazeno 1976
258 MINÁŘ Daniel Nezaplaceno 1978
259 MINICH Marek Nestle Uhrazeno 1996
260 MIŠÁK Jiří Kolo-běžky Uhrazeno 1962
261 MIŠEJE Ivan Nestlé Uhrazeno 1979
262 MIŠUREC Zbyněk Uhrazeno 1974
263 MOLEK Ladislav Helangis Uhrazeno 1975
264 MOOC Filip Nezaplaceno 1986
265 MOŘKOVSKÝ Libor Uhrazeno 1991
266 MOUDŘÍK Petr QUICK-STEP Uhrazeno 1973
267 MOŽÍŠ Jaroslav Rymice Uhrazeno 1962
268 NÁBĚLEK Aleš CYKLOSPORT CHROPYNĚ Uhrazeno 1973
269 NÁBĚLKOVÁ Adela Kroměříž Uhrazeno 2001
270 NÁBĚLKOVÁ Kateřina CYKLOSPORT CHROPYNĚ Uhrazeno 1974
271 NÁDVORNÍK Zdeněk Uhrazeno 1962
272 NAŇÁK Milan NANY BIKE ZLÍN Uhrazeno 1969
273 NAVRÁTIL Milan HELLANGIS Uhrazeno 1971
274 NAVRÁTIL Petr Uhrazeno 1970
275 NEBUCHLA Ondřej Míškovice Uhrazeno 1983
276 NEDBAL Jiří Deathstones Bikes Uhrazeno 1987
277 NEDBAL Tomáš Na pohodu sport team Uhrazeno 1977
278 NĚMEC Marek QUICK-STEP Uhrazeno 1990
279 NĚMEC Pavel Uhrazeno 1988
280 NĚNIČKA Martin Uhrazeno 1984
281 NERADIL Josef Roštění Uhrazeno 1953
282 NERADIL Richard Líšna Uhrazeno 1979
283 NERADIL Tomáš Cykloteam MXM Hulín Uhrazeno 1974
284 NERADIL Vojtěch TUFO CZ Otrokovice Uhrazeno 2001
285 NETUŠIL Marek MALVAS bike Uhrazeno 1973
286 NOVÁK Jan Česká Spořitelna - Accolade cycling team Uhrazeno 1996
287 NOVÁK Michael Uhrazeno 1992
288 NOVÁK Pavel Uhrazeno 1971
289 NOVOTNÁ Martina TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM Uhrazeno 1988
290 OCELKA Vojtěch SALTIC Climbing and trekking Uhrazeno 1959
291 ODLOŽILÍK Pavel Uhrazeno 1983
292 ODSTRČIL Petr Uhrazeno 1966
293 ODSTRČILÍK Tomáš Sokol Třebětice Uhrazeno 1983
294 ODVRŠA Jindřich TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM Uhrazeno 1984
295 ONDREJOVIČ Peter Nestle Uhrazeno 1981
296 ORDÁŇ Petr Zlín Nezaplaceno 1965
297 OVESNÝ František Kolex Valašské Klobouky Uhrazeno 1972
298 OVESNÝ Pavel ZVONEK SPORT Valašské Klobouky Uhrazeno 1975
299 PALÁSEK Igor OCA Brno Nezaplaceno 1975
300 PAVELKA František Bikebulls Pravčice Uhrazeno 1960
301 PAVELKA Jan www.lonelyrider.cz Uhrazeno 1987
302 PAVLACKÝ Zdenek Zvonek Sport Valašské Klobouky Nezaplaceno 1988
303 PAVLÁK Luděk Brno Uhrazeno 1966
304 PAVLÍK Libor Uhrazeno 1969
305 PEKAŘ Martin Lukov Uhrazeno 1980
306 PELAJ Lubomír Uhrazeno 1974
307 PEŠÁK Václav Uhrazeno 1981
308 PETR Tomáš Uhrazeno 1982
309 PETRŮ Vlastimil Uhrazeno 1973
310 PISKA Filip Sportbar Baďa Lobodice Uhrazeno 1983
311 PLAČEK Rudolf FORCE Vybitej blesk Nezaplaceno 1950
312 PLZÁK Lukáš Uhrazeno 1990
313 PODĚBRADSKÝ Jiří QUICK-STEP Uhrazeno 1984
314 PODOLA Dominik 4Ever Cyklo Bulis Uhrazeno 1999
315 PODOLA Michal TJ Sokol Chomýž Uhrazeno 1989
316 POLÁŠEK Dominik Fotbalisti z Halenkovic Uhrazeno 1997
317 POLÁŠEK Jan Uhrazeno 1989
318 POLÁŠEK Miroslav KEROSIN TÝM Uhrazeno 1982
319 PONÍŽIL Radek Nestlé Uhrazeno 1981
320 POPELKA Stanislav Uhrazeno 1967
321 POSPÍŠIL David FLeK Uhrazeno 1975
322 POSPÍŠILÍK Lukáš Luko - šlapetotým Uhrazeno 1981
323 POSPÍŠILOVÁ Radka T.S.Bohemia Kross Bike Team Uhrazeno 1990
324 PRÄSENS Oldřich MTB Břeclav Uhrazeno 1964
325 PROVAZNÍK Bohumil Uhrazeno 1966
326 PŘIKRYL Jindřich Alltraining.cz Uhrazeno 1976
327 PŘIKRYL Jan Uhrazeno 1989
328 PUMPRLA Libor Truhlarstvi pumprla Uhrazeno 1975
329 REŠKA Dušan kola Reška Bučovice Uhrazeno 1976
330 ROMAŇÁK Jan Uhrazeno 1992
331 ROSMANIT Aleš BIKE TEAM OPAVA Uhrazeno 1971
332 ROSMANIT Michal NOVATOP LAPIERRE Uhrazeno 1996
333 RÓŽA Jaromír Nestle Uhrazeno 1988
334 RŮŽIČKOVÁ Zuzana Uhrazeno 1974
335 RYGAL Jiří Bikemaraton Karlovice Uhrazeno 1977
336 RYCHLÍKOVÁ Jana QUICK-STEP Uhrazeno 1979
337 ŘEHOVÁ Martina Nezaplaceno 1987
338 ŘÍČKA Jaroslav Uhrazeno 1968
339 ŘÍHA Aleš Uhrazeno 1990
340 ŘÍHA Marek Uhrazeno 1988
341 SAFER Martin Uhrazeno 1988
342 SALAČ Petr AMENITY - EXTREM SPORT TEAM Uhrazeno 1959
343 SEDLÁČEK Petr Uhrazeno 1968
344 SEDLÁŘ Zbyněk Nezaplaceno 1977
345 SIMON Ladislav Uhrazeno 1992
346 SKALICKÝ Pavel Kolovna KM MTB team Uhrazeno 1992
347 SKOK Tomáš Uhrazeno 1988
348 SKOPAL Jiří Nany Bike Zlín Uhrazeno 1969
349 SKOVAJSA Michal EAGLE.s.c. Orel jednota Zlin Nezaplaceno 1974
350 SLAVÍK Robin AveTECH Brno Uhrazeno 1988
351 SLEZÁČEK Tomáš Face sport Přerov Uhrazeno 1976
352 SMAHEL Jakub 4fun Uhrazeno 1995
353 SMÉKAL Karel Uhrazeno 1985
354 SMETKA Jan Zlín Uhrazeno 2000
355 SMOLÍK Jaromír QUICK-STEP Uhrazeno 1958
356 SMOLÍK Tomáš QUICK-STEP Uhrazeno 1985
357 SMUTNÝ Vojtěch HELLANGIS Uhrazeno 1988
358 SNÁŠEL Dan Uhrazeno 1969
359 SOJÁK Martin Sportbar Baďa Lobodice Uhrazeno 1972
360 SOLAR Peter Nestle Uhrazeno 1977
361 SOLDÁN Tomáš CYKLO ŽOPY Uhrazeno 1977
362 SONNTAG Robert Všetulské bajk tým Uhrazeno 1973
363 SOUKUP Gustav Uhrazeno 1970
364 SOUSEDÍK Marek STRAVA - Life behind bars Uhrazeno 1980
365 SOVADINA Petr CYKLO ŽOPY Uhrazeno 1969
366 SOVJÁK Břetislav Česká spořitelna Accolade Uhrazeno 1965
367 SPÁČIL Leopold NOVATOP LAPIERRE/Letovice Uhrazeno 1959
368 STEIN Pavel Uhrazeno 1985
369 STĚNIČKA Martin Uhrazeno 1981
370 STRATIL Jiří Holešovští pokalíšci Uhrazeno 1959
371 STRELEC Josef BIKE TRIATLON MORKOVICE Uhrazeno 1987
372 SUCHÁNEK Zdeněk Jakože LeZeMe Team Uhrazeno 1987
373 SUCHÁNEK Robert 3xJ Uhrazeno 1976
374 SVAČINA Roman Malby a nátěry Zlin Uhrazeno 1973
375 SVÁTKOVÁ Renata Nestlé Zora Uhrazeno 1974
376 SVIEČKA Lukáš M.C.F.C Uhrazeno 1985
377 SVOBODA Pavel Uhrazeno 1984
378 SVOBODA Roman X-TRAIL-RychloHrad Uhrazeno 1973
379 SÝKORA Karel ČS junior MTB team Uhrazeno 1999
380 SÝKORA Karel Sykora running Uhrazeno 1967
381 SÝKORA Vlastimil Uhrazeno 1974
382 SYNEK Radomír Uhrazeno 1963
383 ŠAFRÁNEK Martin TJ Slavia Kroměříž Nezaplaceno 1995
384 ŠÁCHA Ivo DRESSME.CZ Uhrazeno 1971
385 ŠARMAN Petr Hasiči Zlín Uhrazeno 1979
386 ŠEBÍKOVÁ Soňa Brno 12 Uhrazeno 1980
387 ŠEDA Pavel Uhrazeno 1984
388 ŠESTÁK Jan Kroměřížské bajker Uhrazeno 1959
389 ŠESTÁK Radek Uhrazeno 1980
390 ŠEVČÁK Karel TÜV SÜD Rusava bike team Uhrazeno 1970
391 ŠEVČÍK David Lowellpro Racing Team Uhrazeno 1974
392 ŠÍBL Radoslav 4EVER CykloBulis Uhrazeno 1980
393 ŠIDLÍK Tomáš AMENITY - EXTREM SPORT TEAM Uhrazeno 1993
394 ŠIMARA Petr Bike team u Klimešu Uhrazeno 1977
395 ŠIŠKA Oldřich Špica team Dřevohostice Uhrazeno 1955
396 ŠIŠKA Pavel NEKO PRUSINOVICE Uhrazeno 1954
397 ŠKUTA Přemysl Uhrazeno 1968
398 ŠMAHAJ Richard QUICK-STEP Uhrazeno 1984
399 ŠOT Michal Uhrazeno 1988
400 ŠRÁMEK Jiří Author Uhrazeno 1970
401 ŠRÁMEK René Movistar Uhrazeno 1996
402 ŠŤASTNÝ Pavel Zlín Uhrazeno 1982
403 ŠTĚPÁN Jaromír Uhrazeno 1978
404 ŠTĚPÁNEK Vít Uhrazeno 1981
405 ŠTEVANKA Ladislav Brno Uhrazeno 1981
406 ŠUBA Benedikt Nezaplaceno 1997
407 ŠULC David QUICK-STEP Uhrazeno 1979
408 ŠVEC Pavol Nestle Uhrazeno 1984
409 ŠVEHLIK Jan Nezaplaceno 1967
410 ŠVRČINA Antonín Nezaplaceno 1987
411 ŠVRČINA Hynek SKMP Ostrava Nezaplaceno 1979
412 TALAŠ Martin Nezaplaceno 1968
413 TARABUS Ondrej QUICK-STEP Uhrazeno 1975
414 TICHÁNEK JOSEF AVION BIG BAND Uhrazeno 1977
415 TICHÝ Robert Šóral bike Prostějov Uhrazeno 1969
416 TICHÝ Tomáš KEPORKAK!!! Uhrazeno 1997
417 TLUSTÁK Jiří tlust Uhrazeno 1970
418 TOČEK Robert CK Salaš Nezaplaceno 1977
419 TOMÁŠ KOTAS Roman Janoš TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM Uhrazeno 1980
420 TOMEČEK Petr RBT SLIMÁCI Uhrazeno 1971
421 TOMEČEK Zdeněk Držková Uhrazeno 1965
422 TOPIČ Patrik Juniorka Uhrazeno 1979
423 TOPOLSKÝ Radek NemažeNejede Uhrazeno 1973
424 TRČKOVÁ Žaneta Symbio+BMC Uhrazeno 1998
425 TROJČÁK Tomáš KEROSIN TÝM Nezaplaceno 1981
426 TRTEK František Bike and Ride Nivnice Nezaplaceno 1984
427 TRUBELÍK Milan Uhrazeno 1974
428 TUREČEK Jakub QUICK-STEP Uhrazeno 1994
429 TUREČEK Roman QUICK-STEP Uhrazeno 1973
430 ÚŠELOVÁ Eva Uhrazeno 1989
431 VÁCLAVEK Lukáš GHOST Team Uhrazeno 1991
432 VÁCLAVEK Martin EAGLE.sc, Orel jednota Zlín Uhrazeno 1970
433 VÁCLAVEK Pavel SC Samotišky Uhrazeno 1977
434 VÁCLAVÍK Karel Uhrazeno 1955
435 VÁCLAVÍK miloslav ssj hranice Uhrazeno 1960
436 VACULÍK Michal Uhrazeno 1977
437 VALD Jiří Ekodrill vrtané studny Uhrazeno 1973
438 VÁLEK Adam Drásal Team Holešov Uhrazeno 1984
439 VALERIAN Marek QUICK-STEP Uhrazeno 1973
440 VALUCH Martin Beskyd Bike Uhrazeno 1977
441 VAŇATKA Jaroslav QUICK-STEP Uhrazeno 1963
442 VANÍČEK Marek HELLANGIS Uhrazeno 1995
443 VARHANÍČEK Lukáš Kroměřížské bajker Uhrazeno 1990
444 VAŘECHA Viktor Cyklo Elem Uhrazeno 1967
445 VÁVRA Michal Cyklosport Chropyně Uhrazeno 1971
446 VECKO Martin QUICK-STEP Uhrazeno 1979
447 VEČEŘ Michal Uhrazeno 1984
448 VELECHOVSKÝ Lukáš QUICK-STEP Uhrazeno 1984
449 VELIMSKÝ David QUICK-STEP Uhrazeno 1971
450 VESELÝ Petr MTB Pro-sténal Vévoda Team Uhrazeno 1986
451 VÍTEK PETR BABYLONBIKE LITULTOVICE Uhrazeno 1977
452 VLČEK David Uhrazeno 1981
453 VLČEK Rostislav Cyklo Žopy Uhrazeno 1976
454 VOJÁČEK Jan Na pohodu sport team Uhrazeno 1973
455 VOJTEK Libor Atrex Bassta team Nezaplaceno 1984
456 VOLEK Jaromír SK Bagbike Uhrazeno 1980
457 VOZNICA Milan CYKLO ŽOPY Uhrazeno 1967
458 VRABČEK Lukáš BIKE TEAM SAZOVICE Uhrazeno 1986
459 VRTĚL Robert Tajmac-ZPS Uhrazeno 1975
460 VRUBEL Tomáš Uhrazeno 1965
461 VYBÍRAL Pavel NAPOHODU sport team Uhrazeno 1974
462 VYKOUKAL Petr Bike team Píchači Uhrazeno 1971
463 VYMĚTAL Pavel Zlín Uhrazeno 1960
464 VYSLOUŽIL Jan NightMares Uhrazeno 1981
465 WOHLGEMUTH MICHAEL Nezaplaceno 1998
466 ZAPLATIL Květoslav Uhrazeno 1975
467 ZATLOUKAL David ZlínBike Uhrazeno 1978
468 ZBOŘIL Jan QUICK-STEP Uhrazeno 1985
469 ZELENKA David Iris Riderz Nezaplaceno 1984
470 ZERÁKOVÁ Helen Tišnov Bikers Uhrazeno 1958
471 ZHÁNĚL Petr HE-CENTRUM Holešov Uhrazeno 1981
472 ZICHÁČEK Jaroslav Tajfun team Rychlov Uhrazeno 1975
473 ZIMA Radek Uhrazeno 1977
474 ZMEŠKAL Robert Uhrazeno 1970
475 ZRNÍK Jiří Bike team Píchači Uhrazeno 1976
476 ŽÁČEK Dalibor Uhrazeno 1981
477 ŽÁČEK Petr Nezaplaceno 1960
478 ŽÁK Daniel slabší kousek Uhrazeno 1974
479 ŽÁK Marek ZVONEK SPORT Valašské Klobouky Uhrazeno 1977
480 ŽÁK Pavel Bike Triatlon Morkovice Nezaplaceno 1987
481 ŽELEZNÝ Jaroslav Bajk tým Přílepy Uhrazeno 1958
482 ŽIŽKA Zbyněk Uhrazeno 1969
483 ŽMOLÍK Milan Montiva MTB Fryšták Uhrazeno 1973

Přihlášení na trasu B

Jméno Tým Startovné Ročník
1 BACHAN Lukáš QUICK-STEP Uhrazeno 1991
2 BLAHO Marek Velosvet cycling team Prievidza Nezaplaceno 2000
3 BORUTA Adrian Nezaplaceno 1981
4 BRÁZDIL Jakub Specialized-Grafobal Uhrazeno 2002
5 BRYNDA David QUICK-STEP Uhrazeno 1990
6 BUKOVAN Michal QUICK-STEP Uhrazeno 1978
7 BUREŠ Viktor Uhrazeno 1977
8 BURŠÍK Roman QUICK-STEP Uhrazeno 1973
9 BURŠÍKOVÁ Barbora QUICK-STEP Uhrazeno 2004
10 BURŠÍKOVÁ Kateřina QUICK-STEP Uhrazeno 1979
11 ČÍHAL Roman Uhrazeno 1970
12 ČUNDRLA Tomáš Cyklotoulky s TomTomem Nezaplaceno 1983
13 DĚDKOVÁ Martina QUICK-STEP Uhrazeno 1994
14 DĚDKOVÁ Pavla QUICK-STEP Uhrazeno 1973
15 DOLÁK Tomáš ART Chvalčov Uhrazeno 1988
16 DOVRTĚL Adam Aikido Krnov / Cyklotoulky s TomTomem Uhrazeno 1983
17 DOVRTĚL David CYKLO ŽOPY Uhrazeno 1993
18 DRÁŇA Radim Žálkovice bike Uhrazeno 1975
19 DŘEVOJÁNEK Jan VALMEZBIKE Uhrazeno 1975
20 DUBČÁK Pavel 4EVER CykloBulis Uhrazeno 2003
21 DVOŘÁKOVÁ Kateřina QUICK-STEP Uhrazeno 1974
22 FIEDLER Vojtěch QUICK-STEP Uhrazeno 2002
23 FRYŠTACKÝ Pavel DRÁSAL Team Holešov Uhrazeno 1980
24 FUKSA Štěpán Uhrazeno 2002
25 GEBAUER Jiří Otrokovice Nezaplaceno 1946
26 GLOVNIAK Róbert QUICK-STEP Uhrazeno 1980
27 GREGOR Jirka Cyklosport UNITE Uhrazeno 1981
28 GROSS Samuel Velosvet Prievidza Nezaplaceno 2000
29 GURTLER Branislav NESTLE Uhrazeno 1979
30 HÁJEK Pavel QUICK-STEP Uhrazeno 1960
31 HALVOVÁ Daniela Uhrazeno 1987
32 HANÁK Vojtěch Specialized-Grafobal Uhrazeno 2002
33 HAŠLOVÁ Veronika MTB Hašloun Uhrazeno 1993
34 HLAVA Tomáš 4EVER CykloBulis Uhrazeno 2002
35 HORÁK Radek fitnessfreedom Nezaplaceno 1985
36 HORVÁTH Aron BikeZone Gödöllő Uhrazeno 2003
37 HORYNA Jan QUICK-STEP Uhrazeno 1995
38 HOTAŘ Petr Chomýž Uhrazeno 1998
39 HRÁČEK Jiří Uhrazeno 1959
40 HUDEČKOVÁ Hana QUICK-STEP Uhrazeno 1991
41 HUSEK Karel EDLINE MTB Team Uhrazeno 1998
42 CHOLASTA Petr Uhrazeno 1972
43 CHOVANEC Tomáš 4Ever Cyklo Bulis team Nezaplaceno 2014
44 IVAN Ryška Uhrazeno 1965
45 JAKUBČEK Ján Nestle Uhrazeno 1983
46 JAN putira nilfisk alto Nezaplaceno 1986
47 JANDA Josef Uhrazeno 1966
48 JANKŮJ Josef Uhrazeno 1955
49 JAŠA Lukáš Specialized Bikecentrum Olomouc Uhrazeno 1988
50 JAVOROVÁ Lucie Valachbajk team Uhrazeno 1987
51 JEŽÍK Jiří Cyklosport UNITE Uhrazeno 1974
52 KADLČÁK Richard AMENITY-EXTREM SPORT TEAM Uhrazeno 1975
53 KADLČÍK Jaroslav QUICK-STEP Uhrazeno 1980
54 KAROLA Tomáš XBiker Uhrazeno 1975
55 KLEMENTOVÁ Zuzana Squash Viktoria Brno Nezaplaceno 1989
56 KNOFLICEK Pavel Cykloteam MXM hulin Uhrazeno 1975
57 KOLÁŘ pavel drásal team holešov Uhrazeno 1953
58 KONÍČEK Milan BikeBeer Přerov Uhrazeno 1982
59 KOPEČNÝ Lukáš BikeBeer Přerov Uhrazeno 1988
60 KOSTKA Petr QUICK-STEP Uhrazeno 1979
61 KOSTKA Radek Uhrazeno 1981
62 KOVACSI Karol Nestle Uhrazeno 1976
63 KUKLOVÁ Martina CYKLO ŽOPY Uhrazeno 1994
64 KUTŇÁK Jiří QUICK-STEP Uhrazeno 1970
65 LAMBERT Josef QUICK-STEP Uhrazeno 1947
66 LANGER Vít ART Chvalčov Uhrazeno 1984
67 LINDNER Roman Nezaplaceno 1984
68 LUKÁŠKOVÁ Jitka Uhrazeno 1976
69 MAČÁK Rudolf Lukoveček Uhrazeno 1954
70 MACHARÁČEK David NANY BIKE ZLÍN Uhrazeno 1994
71 MATUŠTÍK Jakub QUICK-STEP Uhrazeno 1989
72 MLČÁKOVÁ Eva PŘÍŠTĚ UŽ NEPOJEDU KOLO TÝM Uhrazeno 1982
73 NÁDVORNÍKOVÁ Jana Nezaplaceno 1994
74 NEČAS Miroslav Uhrazeno 1974
75 NECHVÁTAL František Kněžice Nezaplaceno 1953
76 NEPRAŠ Vladimír QUICK-STEP Uhrazeno 1961
77 NEZNÁMÝ Lubomír QUICK-STEP Uhrazeno 1983
78 NOVÁKOVÁ Kateřina Uhrazeno 1973
79 PERUTKA Karel Uhrazeno 1973
80 POLÁCH Pavel Uhrazeno 1984
81 PONÍŽIL Karel Uhrazeno 1974
82 PONÍŽIL Karel 4EVER CykloBulis Uhrazeno 2001
83 POSPÍŠIL Martin QUICK-STEP Uhrazeno 1970
84 PRCHALOVÁ Libuše 4EVER CykloBulis Uhrazeno 2001
85 ŘÍKOVSKÝ Ladislav QUICK-STEP Uhrazeno 1975
86 SADÍLEK Milan Uhrazeno 1960
87 SÍTAŘOVÁ Jana QUICK-STEP Uhrazeno 1992
88 SOVADINOVÁ Soňa CYKLO ŽOPY Uhrazeno 1970
89 SRNEC Jozef Nestle Uhrazeno 1984
90 STRÝČEK Lukáš Uhrazeno 1983
91 SÝKORA Pavel Batman Bike Team Nezaplaceno 1975
92 SÝKOROVÁ Jitka Batman Bike Team Nezaplaceno 1975
93 ŠEVČÍK Ivo QUICK-STEP Uhrazeno 1975
94 ŠKRLA Antonín QUICK-STEP Uhrazeno 1967
95 ŠNÍRER Michal Nestle Uhrazeno 1988
96 ŠVAJDA Martin Uhrazeno 1975
97 ŠVAJDOVÁ Iveta Nezaplaceno 1972
98 TALÍK Petr Uhrazeno 1967
99 TALÍK Petr Nezaplaceno 2017
100 TRÁVNÍČEK Tomáš QUICK-STEP Uhrazeno 1987
101 TRŇÁČEK Pavel Nezaplaceno 1977
102 TULACH Jan QUICK-STEP Uhrazeno 1974
103 TVARÓG Martin MG bike team Přerov Uhrazeno 2000
104 TVRDOŇOVÁ Jana Olomouc Uhrazeno 1983
105 URUBA Jan TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM Uhrazeno 1994
106 VRBA Radim Koryčany Bikers Uhrazeno 1977
107 VYBÍRAL Petr Uhrazeno 1975
108 VYCHODIL Lubomír Cykloteam Kolárna Nezaplaceno 1957
109 ZÁMORSKÝ Ctirad Uhrazeno 1957
110 ZEMAN Jaroslav CYKLOSPORT CHROPYNĚ Uhrazeno 1958
111 ZPĚVÁKOVÁ Magdalena Osmek Team Uhrazeno 1973
Toaletní papír | Reklama, tisk a grafické návrhy | Grafika, internet, vyhledávače | Swarovski šperky, Swarovski zapalovače | Jízda na koních a vyjížďky do přírody | Obuv Merrell | Swarovski šperky | Ubrusy a bytový textil Polášek | Zrcátka swarovski | Prodávej šperky | Spodní prádlo Frox | Renovace dveří a zárubní | Ubrousky,toaletní papír Jumbo, papírové ručníky, ochranné hrany, BM plus | Práce a přivýdělek na doma